Artikkel “Koolitaja koolitus”

 • mai 1, 2021

Tere tulemast, Koolitaja Koolituskeskuse lehele. Täna soovin Teile tutvustada meie kõige olulisemat ning praktilisemat koolituste ehk täiskasvanute koolitaja koolitust. Meie õppijad on seda koolitust hakanud hellitavalt kutsuma „Tuleviku koolitaja koolituseks“ Kohe räägin miks!

E-kursus “Koolitaja Koolitus”

 • jaanuar 31, 2021

Koolitaja koolituse eesmärk on anda nii uutele, kui kogenud koolitajatele põhjalik ülevaade paindliku koolitusstruktuuri ülesehitusest, loovast esitlusest, õppijakesksest ning kaasahaaravast koolitusest.

Õppekava “Veebikoolituse loomine ja läbiviimine”

 • jaanuar 28, 2021

Tagasi Avalehele Tagasi Blogisse Õppekava “Veebikoolituse loomine ja läbiviimine” Kursus “Veebikoolituse loomine …” leiate siit … E-kursus “Veebikoolituse loomine …” leiate siit … Õppekorralduse alused leiate siit … Kvaliteedi tagamise alused leiate siit … Täienduskoolitusasutuse nimetus: Koolitaja Koolituskeskus MTÜ, registreerimise number 80583079 Õppekava nimi: Veebikoolituste loomine ja läbiviimine Õppekavarühm: Kasvatusteaduse õppekavarühm Õppe kogumaht: 54 tundi,…

Koolitus “Aktiivõppe meetodid”

 • november 3, 2020

Aktiivõppe meetodite koolituse eesmärk on laiendada kogenud koolitaja õppeprotsessi läbiviimise „tööriista kohvrit“, et muuta koolitus enam õppijakeskseks, motiveerivaks, kaasahaaravaks, loovaks ning teadmisi kinnistavaks.

Artikkel “Koolitaja turul on ees ootamas suured muutused”

 • oktoober 27, 2020

Väärtustagem meie usinaid õppijaid, sest ilma teieta kaob koolituse mõte; hoidkem koolitajaid, kes päevast päeva loovad tulevikule suunatud arendavaid õppekavasid; tänagem tellijaid, et te näete kasvamise ning arenemise vajadust ning kindlasti ärge unustage meie haridusvaldkonna eestvedajaid, sest ainult tänu neile on see kõik võimalik!

Meetod “Emotsioonide mõju”

 • oktoober 9, 2020

Vali endale paariline ning jää ootama koolitaja juhiseid. Peale koolitaja märguannet loe paarilisele etteantud tekst määratud emotsiooniga. Oluline on, et kuulaja etteantud teksti ei näe. Tema roll on kuulata. Kui oled teksti ette lugenud siis pane tööleht tagurpidi lauale ja jää ootama koolitaja edaspidiseid juhiseid.

Artikkel “Mis on coaching”.

 • august 28, 2020

Olles igapäev coachingu keskel ning kohtudes erinevate inimestega, pean tunnistama, et jään vahel hätta coachingu olemuse ning tegeliku mõju seletamisega. Seda mitte selle pärast, et ma ei tea, mis coaching on, vaid seda pigem see tõttu, et coachingu mõju ning kasutusala on nii suur ja lai, et kiirelt ning üheselt vastata, et ka küsija või vestluspartner mõistaks seost oma võimalike vajadustega ning coahingu saadava kasuga, on väga raske.

Tagasiside Selver AS

 • august 27, 2020

Kõik koolitatavad jäid koolitusega väga rahule. Meeldis nii koolituse ülesehitus kui teemad. Saime täpselt seda, mida tellisime. 80% praktikat, 10% arutelu ja 10% analüüs ruulib! Boonuseks tasuta meeskonnatöö koolitus.

Teenus “Konsultatsioonid”

 • august 27, 2020

Tagasi Avalahele Tagasi Bolgisse Teenus “Konsultatsioon” Teenuse info on sisestamisel …   Teie edu nimel, Koolitaja Koolituskeskus MTÜTelefon: +372 5605 1284E-mail: Info@koolitajakoolituskeskus.eeKoduleht: www.koolitajakoolituskeskus.ee Tagasi Avalahele Tagasi Bolgisse

Teenus “Hindamine”

 • august 27, 2020

Tagasi Avalahele Tagasi Bolgisse Teenus “Hindamine” Teenuse info on sisestamisel …   Teie edu nimel, Koolitaja Koolituskeskus MTÜTelefon: +372 5605 1284E-mail: Info@koolitajakoolituskeskus.eeKoduleht: www.koolitajakoolituskeskus.ee Tagasi Avalahele Tagasi Bolgisse

Meetod “Kaheosaline päevik”

 • august 13, 2020

Meetod „Kaheosaline päevik“ sobib suurepäraselt õppijale vajaliku personaalse info kogumiseks ning koolitusküsimuste, lisainfo vajaduse kaardistamiseks. Esimene veerg sisaldab koolitusel kuuldud väidet, fakti või tekkinud küsimust ning teine veerg koolitaja või õppija kommetaari/ vastust jne.

Artikkel “Enesekindlus”

 • august 13, 2020

Olen koolitusklassis kuulnud sadu häid ja inspireerivaid mõtteid, plaane ja äriideid, kuid kahjuks väga sageli ei saa need plaanid mitte kunagi teoks. Olen sageli märganud ennast juurdlemas, et mis on see kuri uss, mis sööb ära meie tahte midagi teha?

Teenus “Coaching”

 • august 13, 2020

Kingsepp ei käi kunagi paljajalu! Coaching on suurepärane meetod toetada ja arendada koolitaja jätkusuutlikku arengut! Olgu see siis pikaajaline kasvuplaan, erinevate koolitussituatsioonide analüüs, reflekteerimine, jne.

Kvaliteedi tagamise alused

 • juuli 31, 2020

Koolitaja Koolituskeskus MTÜ lähtub täienduskoolituse kvaliteedi tagamisel täiskasvanute koolituse seadusest, täiskasvanute täienduskoolituse kvaliteeditagamise juhendmaterjalist täiskasvanute täienduskoolitusasutustele.

Õppekorralduse alused

 • juuli 31, 2020

Koolitaja Koolituskeskus MTÜ 80583079 lähtub täienduskoolituse korraldamisel kehtivatest täiskasvanuhariduse valdkonna õigusaktidest ning teistest asjakohastest õigusaktidest ja dokumentidest.

Kursus “Koolitaja Koolitus”

· Kui tulevik tundub igav, rutiinne või piiratud, siis on õige aeg muutusi otsida! ·

 • jaanuar 23, 2017

Koolitaja koolituse eesmärk on anda nii uutele, kui kogenud koolitajatele põhjalik ülevaade paindliku koolitusstruktuuri ülesehitusest, loovast esitlusest, õppijakesksest kaasahaaravast koolitusest.